Kariera

Informacje o firmie

Lambertz jest zdecydowanym liderem na rynku słodyczy, wyznacza nowe trendy oraz skutecznie łączy w swoich wyrobach smak tradycji z innowacyjnością produkcji i asortymentu. Od prawie 330 lat firma konsekwentnie buduje swoją pozycję rynkową. W portfolio marki Lambertz, obok klasycznych i najbardziej znanych wyrobów cukierniczych – pierników i kruchych ciasteczek, znajduje się szeroka gama produktów sezonowych i okolicznościowych, świetnie spełniających rolę ekskluzywnych upominków.

Aktualnie Grupa posiada 5 zakładów produkcyjnych w Niemczech oraz 2 w Polsce gdzie zatrudnienie znalazło ponad 2500 osób. Lambertz to duży dostawca słodyczy jednak do dnia dzisiejszego jest to firma rodzinna gdzie to właśnie zatrudnieni w niej pracownicy piszą historię smaku.

Preferujemy zarzadzanie oparte na zasadach otwartej, konstruktywnej i pełnej zaufania wymiany informacji między pracownikiem i jego bezpośrednim przełożonym, co pozwala na dobra współpracę oraz stwarza możliwość do dalszego rozwoju.

Przestrzegamy globalnych standardów zarówno w zakresie projektowania, produkcji ale przede wszystkim standardów etycznych wobec pracowników.

Dołącz do nas!

Aktualne oferty pracy

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Lambertz Polonia sp. z o.o. z siedziba w Rudzie Śląskiej przy ul. Katowickiej 170. Dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez okres 12 miesięcy od daty przesłania aplikacji w ramach danego procesu rekrutacyjnego. W przypadku wyrażenia zgody na wykorzystywanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji dane będą wykorzystywane przez okres 12 miesięcy. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Administrator zastrzega sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami. Więcej informacji znajdą Państwo w Klauzuli Informacyjnej.

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Lambertz Polonia sp. z o.o. z siedziba w Rudzie Śląskiej przy ul. Katowickiej 170 zawartych w CV na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji.”

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.