Magazynier

Lambertz Polonia Sp. z o.o. jest częścią Grupy LAMBERTZ wiodącego producenta pieczywa cukierniczego w Niemczech i jednego z największych na świecie. Od prawie 330 lat konsekwentnie buduje swoją pozycję rynkową w oparciu o tradycję, wysoką jakość produktów i stabilne warunki zatrudnienia dbając jednocześnie o rozwój pracowników.

Poszukuje kandydata na stanowisko:

Magazynier

Zadania:

  • załadunek i rozładunek produktów, surowców, opakowań,
  • utrzymywanie magazynu w należytym porządku,
  • prace magazynowe,
  • kontakt z dokumentami dostaw (weryfikacja pod kątem zgodności ilościowej i jakościowej wydawanego/przyjmowanego towaru),
  • współpraca z działami : produkcji, zakupów, logistyki.

Wymagania:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • doświadczenie w pracy z wózkami widłowymi,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym  (12-to godzinnym),
  • wysoka motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w renomowanej firmie z branży spożywczej o zasięgu międzynarodowym,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • dofinasowanie z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (,,wczasy pod gruszą”, premie świąteczne etc.),
  • dofinansowanie do pakietu sportowego OK System,
  • imprezy integracyjne,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach,
  • zniżki na zakupy w sklepach firmowych Lambertz.

„Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Lambertz Polonia Sp. z o.o. z siedziba w Rudzie Śląskiej przy ul. Katowickiej 170. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych przez Administratora można znaleźć w naszej Polityce Prywatności. CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Lambertz Polonia Sp. z o.o. z siedziba w Rudzie Śląskiej ul. Katowicka 170 zawartych w CV na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji.